Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» ՀՀ օրենքի 18-րդ հոդվածի 1-ին մասի 28-րդ կետով և <<Նորմատիվ իրավական ակտերի մասին>> ՀՀ օրենքի 33-րդ, 34-րդ և 37-րդ հոդվածներով, հիմք ընդունելով համայնքի ղեկավարի առաջարկությունը, Թալին համայնքի ավագանին որոշում է՝
1․Թալին համայնքի ավագանու 25․12․2024թ․-ի N 197-Ա որոշմամբ հաստատված ՀՈԱԿ-ների հաստիքացուցակների վերաբերյալ 7-րդ, 8-րդ, 12-րդ, 13-րդ, 14-րդ, 15-րդ, 16-րդ, 17-րդ, 18-րդ, 19-րդ, 20-րդ, 21-րդ, 25-րդ և 26-րդ հավելվածներում կատարել փոփոխություն համաձայն 1-14 հավելվածների: 2․Ուժը կորցրած ճանաչել, Թալին համայնքի ավագանու 11․02․2025թ-ի N 05-Ա որոշմամբ` Թալին համայնքի ավագանու 25․12․2024թ-ի N 197-Ա որոշման 7-րդ, 8-րդ, 12-րդ, 13-րդ, 14-րդ, 15-րդ, 16-րդ, 17-րդ, 18-րդ, 19-րդ, 20-րդ, 21-րդ, 25-րդ և 26-րդ հավելվածներում կատարված փոփոխությունների վերաբերյալ 2-րդ, 3-րդ, 4-րդ, 5-րդ, 6-րդ, 7-րդ, 8-րդ, 9-րդ, 10-րդ, 11-րդ, 12-րդ, 13-րդ, 14-րդ և 15-րդ հավելվածները։ 3․Սույն որոշումն ուժի մեջ է մտնում 2025թ․ ապրիլի 1-ից։ |