24 մարտի 2025 թվականի N 539-Ա |
ՍՈՑԻԱԼԱԿԱՆ ԱՋԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆ ՏՐԱՄԱԴՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ |
Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 35-րդ հոդվածի 1-ին մասի 24-րդ կետով, 38-րդ հոդվածի 7-րդ կետով, 48-րդ հոդվածի 2-րդ կետով, հիմք ընդունելով քաղաքացիներից ստացված սոցիալական օգնության վերաբերյալ դիմումները և Թալին համայնքի սոցիալապես անապահով ընտանիքներին սոցիալական աջակցություն ցուցաբերելու նպատակով Թալին համայնքի ղեկավարի 13.12.2022թ.-ի N 256-Ա որոշմամբ ստեղծված մշտական գործող հանձնաժողովի (այսուհետ՝ հանձնաժողով) 2025 թվականի մարտի 24-ի դրական եզրակացությունը ՈՐՈՇՈՒՄ ԵՄ՝
1․Առողջական խնդիրների լուծման և սոցիալական աջակցություն ցուցաբերելու գործընթացն ապահովելու նպատակով <<Տոնոյան>>ԲԿ, ԷՎՈԿԱԲԱՆԿ ՓԲԸ 1660005340980100 բանկային հաշվեհամարին փոխանցել 200․000(երկու հարյուր հազար) ՀՀ դրամ՝ ըստ հավելված 1-ի։ Հավելված 1 1․Հայաստան Իշխանի Գալստյանին հատկացնել դրամական օգնություն՝ 200․000 (երկու հարյուր հազար) ՀՀ դրամ: 2.Սույն որոշումն ուժի մեջ է մտնում ստորագրման պահից։ |