24 մարտի 2025 թվականի N 535-Ա |
ՍՈՑԻԱԼԱԿԱՆ ԱՋԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆ ՏՐԱՄԱԴՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ |
Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 35-րդ հոդվածի 1-ին մասի 24-րդ կետով, 38-րդ հոդվածի 7-րդ կետով, 48-րդ հոդվածի 2-րդ կետով, հիմք ընդունելով քաղաքացիներից ստացված սոցիալական օգնության վերաբերյալ դիմումները և Թալին համայնքի սոցիալապես անապահով ընտանիքներին սոցիալական աջակցություն ցուցաբերելու նպատակով Թալին համայնքի ղեկավարի 13.12.2022թ.-ի N 256-Ա որոշմամբ ստեղծված մշտական գործող հանձնաժողովի (այսուհետ՝ հանձնաժողով) 2025 թվականի մարտի 24-ի դրական եզրակացությունը ՈՐՈՇՈՒՄ ԵՄ`
1․Առողջական խնդիրների լուծման և սոցիալական աջակցություն ցուցաբերելու գործընթացն ապահովելու նպատակով <<Թալին ԲԿ>> ՓԲԸ, ԱԿԲԱ բանկ ԲԲԸ 220175140106000 բանկային հաշվեհամարին փոխանցել 450․000(չորս հարյուր հիսուն հազար) ՀՀ դրամ՝ ըստ հավելված 1-ի։ Հավելված 1 1․Ալբերտ Առաքելի Հովհաննիսյանին հատկացնել դրամական օգնություն՝ 150․000 (մեկ հարյուր հիսուն հազար) ՀՀ դրամ: 2․Եվգենիա Առաքելի Հովհաննիսյանին հատկացնել դրամական օգնություն՝ 150․000 (մեկ հարյուր հիսուն հազար) ՀՀ դրամ: 3․Երջանիկ Բջուկի Հարությունյանին հատկացնել դրամական օգնություն՝ 150․000 (մեկ հարյուր հիսուն հազար) ՀՀ դրամ: Հավելված 2 1․Մհեր Ռազմիկի Եղոյանին հատկացնել դրամական օգնություն՝ 50․000 (հիսուն հազար) ՀՀ դրամ: 3.Սույն որոշումն ուժի մեջ է մտնում ստորագրման պահից։ |