28 մարտի 2025 թվականի N 35-Ա |
ԹԱԼԻՆ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ԱՎԱԳԱՆՈՒ ՄՇՏԱԿԱՆ ԳՈՐԾՈՂ ՀԱՆՁՆԱԺՈՂՈՎՆԵՐ ՍՏԵՂԾԵԼՈՒ ԵՎ ՀԱՁՆԱԺՈՂՈՎՆԵՐԻ ԿԱԶՄԸ ՀԱՍՏԱՏԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ |
Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» ՀՀ օրենքի 13-րդ հոդվածի 6-րդ և 7-րդ մասերով և «Նորմատիվ իրավական ակտերի մասին» ՀՀ օրենքի 37-րդ հոդվածով, հիմք ընդունելով Թալին համայնքի ավագանու 11․02․2025թ-ի N 02-Ա որոշմամբ հաստատված կանոնակարգի 87-րդ կետի դրույթները, Թալին համայնքի ավագանին որոշում է՝
1.Ստեղծել Թալին համայնքի ավագանու մշտական գործող հինգ հանձնաժողովներ և հաստատել հանձնաժողովների կազմը համաձայն կից հավելվածի: 2․Ուժը կորցրած ճանաչել Թալին համայնքի ավագանու 18․11․2022թ-ի «Թալին համայնքի ավագանու մշտական գործող հանձնաժողովների ձևավորման և հաձնաժողովների կազմը հաստատելու մասին» N 32-Ա որոշումը։ 3.Սույն որոշումն ուժի մեջ է մտնում պաշտոնական հրապարակմանը հաջորդող օրվանից: |
Կողմ -20 ԱՐՄԵՆ ԾԱՌՈՒԿՅԱՆ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ ԱՐՄԵՆ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ ՆԱՐԵԿ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ ՍԱՐԳԻՍ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ ԱՐՄԱՆ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆ ՂԱԶԱՐՅԱՆ ԳԵՂԱՄ ՄԱՐԳԱՐՅԱՆ ՄՀԵՐ ՄԱՐԳԱՐՅԱՆ ՆԵԼԼԻ ՄԻԿՈՅԱՆ ԱՆԻ ՄԻՆԱՍՅԱՆ ԱՎԵՏԻՍ ՄԿՐՏՉՅԱՆ ՍԵՐԳԵ ՄՆԱՑԱԿԱՆՅԱՆ ՄՆԱՑԱԿԱՆ ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ ՍԱՐԳԻՍ ՊՈՂՈՍՅԱՆ ԲԱԲԿԵՆ ՍԱՀԱՐՅԱՆ ՀԱՅԿ ՍԱՐԳՍՅԱՆ ԳԵՂԱՄ ՍԱՓԵՅԱՆ ՏԱՎՐՈՍ ՍԻՄՈՆՅԱՆ ՍԵՎԱԿ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ ԱՐՈՒՍԻԿ | Դեմ -3 ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ ԿԱՐԵՆ ԵՂԻԱԶԱՐՅԱՆ ՎԱՀԵ ՍԱՀԱԿՅԱՆ ԳԵՎՈՐԳ | Ձեռնպահ -0 |